Užsakymus išsiunčiame per 1-2 darbo dienas!

APIE

IZZIE BAG gimė iš didelio noro keliauti ne tik stilingai, bet ir patogiai. Dabar neįsivaizduoju savo kelionių be šių maišelių!

Trumpa istorija

Pirmasis IZZIE BAG maišelis dienos šviesą išvydo 2019 metų vasarą. Man tiesiog pabodo nuolat ieškoti, kur pakuoti apatinius, nešvarius drabužius ar batus. Gėda prisipažinti, bet ir pati naudodavau plastikinius maišelius (turbūt ne vienas iš mūsų džiaugiasi viešbučio kambaryje tokį radęs) ar po ranka pastaikiusį drobinį krepšį.

Dabar neįsivaizduoju nei vienos savo ilgesnės kelionės ar savaitgalio išvykos be IZZIE BAG maišelių. Lagaminas atrodo tvarkingai, viską lengva rasti. Rekomenduoju jungtis ir leistis į keliones su IZZIE BAG!

Kelionės po pasaulį

Svajoju apkeliauti kuo daugiau pasaulio šalių. Ar noras išsipildys, pamatysime, tačiau dabar tai už mane daro IZZIE BAG maišeliai. Jie jau iškeliavo į 25 valstybes, tolimiausios jų - Australija ir Jungtinės Amerikos Valstijos (Havajų valstija). Nepamirškite IZZIE BAG planuodami savo keliones!

Man rūpi

Galima keliauti ne tik stilingai, bet ir praktiškai. Kiekvienas IZZIE BAG maišelis lagamine - tai mažiau plastikinių alternatyvų, kurias randate namuose ar viešbučio stalčiuose.